درباره ما

کارگاه های مرکز
در کارگاه های بورس خلاق یاد می گیریم که برای ورود به دنیای بورس از کجا شروع کنیم؟ و کدام روش مدیریت سرمایه مناسب تر است؟ قوی ترین استراژی شکار سهام پربازده بورس ایرانی چیست؟
دوره های بورس خلاق
در دوره های ما ورود به دنیای بورس و سرمایه گذاری و نحوه انجام معاملات و فنون تابلوخوانی تخصصی، تحلیل تکنیکال مقدماتی، تحلیل بنیادی کاربردی و فیلترنویسی تخصصی برای کشف پتانسیل های بازار بورس ایران را یاد می گیرید.
استفاده از اساتید متخصص
استفاده از اساتید و تحلیلگران متخصص و مجرب و دارا بودن اتاق معامله خصوص معامله گران حرفه ای همچنین برگزاری گپ های تحلیلی زیر نظر این اساتید.
دوره های حرفه ای مرکز
در این دوره ها تحلیل تکنیکال پیشرفته و معامله گر استراتژیک با امواج الیوت به روش تک تیرانداز و معامله گر استراتژیک با پرایس اکشن و همچنین معامله گر استراتژیک با منطق ACD را یاد می گیرید.

درباره ما

ما متشکل از چند تیم معامله گر هستیم که جهت نظم دهی و مدیریت معاملات بهتر از تجارب همدیگر بهره می گیریم از طرفی با توجه به نیاز شدید جامعه و متقاضیان بر آن شدیم که با راه اندازی مؤسسه بورس خلاق کمکی به رفع نیاز معامه گران بورسی کرده باشیم.

در بورس خلاق ما بیشتر با رویکرد پرورش معامله گر استراتژیک دوره ها را طراحی و اجرا می نماییم.

خدمات

کار و تخصص ما

آموزش و طراحی یک برنامه مشخص مالی به جهت رشد حساب معاملاتی می باشد که با توجه به دو پارامتر مهم قدرت ریسک پذیری فرد و کیفیت معاملاتی فرد تدوین می گردد.
انتخاب یک روش معاملاتی متناسب با روحیات فرد معامله گر که بتواند همه موارد و دغدغه های معامله گر را از ورود تا خروج از سهم را پوشش دهد.
داشتن تسلط کامل به آخرین تکنیک های تابلوخوانی، علم تحلیل تکنیکال و علم تحلیل بنیادی بدون شک می توان باعث ارتقا کیفیت معاملاتتان شود.

اکنون برای ما پیام ارسال کنید.

[contact-form-7 id=”236″]